لطفا برای نمایش کامل سایت از کامپیوترهای خانگی استفاده نمائید

اتاق خواب کامل


به اتاق زن و شوهر در اصطلاح اتاق مستر گفته می شود ، در این جا می خواهیم جزئیات یک اتاق مستر را شرح دهیم و با خیالی آسوده از خدمات و محصولات معرفی شده بهره مند شوید .

تخت خواب از اجزای اصلی محصوب می شود که راحتی و زیبایی آن از اهمیت زیادی برخوردار است ، بهتر است جای تخت طوری انتخاب شود که پنچره نورگیر در سمت راست آن قرار گیرد .

می توانید تخت فعلی خود را با ظاهری جدید داشته باشید مثلا سر تاج تخت را تعویض و یا آن را با متریال های جدید دیزاین کنید .

گذاشتن تعدادی کوسن بر روی تخت بر زیبایی آن می افزاید ، بافت روتختی و پرده ها بهتر است از یک نوع ، یک طرح و یک طیف رنگی انتخاب شود .

البته اگر در این بین یکی از بافت ها و رنگ ها ، متضاد و یا مکمل دیگر بافت ها باشد موجب ایجاد تنوع در اتاق شده و آن را از یک نواختی در می آورد.

کمد دیواری جایگاهی برای البسه و لوازم شخصی می باشد ، برای دیزاین داخلی آن می توان از پارچه استفاده کرد تا پوشش مناسب و زیبایی داشته باشد .

در این بین درهای کمد هم اغلبا ساده هستند که با ابعاد بزرگ در یک سوی اتاق باعث یکنواختی و بی روح جلوه دادن فضا می شود ،

آذین درب ها با متریال های مختص به خود یکی از خدمات مجموعه نیز می باشد.


اگر فضای داخلی کمد های دیواری محدود باشد از کمدهای متحرک استفاده می شود ، حال متناسب با فضای اتاق درهای لولایی یا کشویی را انتخاب کنید ،

با تغییر رنگ یا تلفیق با پارچه جلوه جدیدی به وجود می آورد.دراور جایگاهی مکمل برای البسه و وسایل می باشد ، اگر به جای بیشتری نیاز دارید دراوری با کشوهای بیشتر تهیه کنید ،

نمای بیرونی کشوها را می توان با پارچه دیزاین کرد تا زیباتر و جذاب تر به چشم آید.

وجود یک جعبه خاص و زیبا بر روی دراور محل مناسب و دم دستی برای لوازم آرایش می باشد ، این جعبه می تواند با دیزاین منحصر به فرد و

متناسب با فضای اتاق جزء یکی از لوکس ترین وسایل موجود شود . یک پوف بی نظیر هم می تواند به عنوان نشیمن جلوی میز آرایش خودنمایی کند .

استفاده از تک مبل در یک قسمت از اتاق ، کمک می کند تا فضایی صمیمی در آن بخش فراهم آید . برای تفکیک این فضا ،

می توان در کنار تک مبل از نور موضعی (آباژور) استفاده کرد. در این حالت بهتر است نور آباژور به سمت پائین باشد.

به این ترتیب فضایی مناسب برای مطالعه  استراحت پدید می آید .


استفاده از آباژورهای کوتاه بر روی پاتختی ها ، ضمن ایجاد امکان مطالعه قبل از خواب ، فضایی رومانتیک نیز در اتاق به وجود می آورد .

وجود یک پوف در هر فضایی کاربردی است ، در اتاق خواب هم به عنوان نشیمن ، زیرپایی دیزاینی فوق العاده به محیط می بخشد ،

یک نشیمن در پایین تخت علاوه بر استفاده روزمره دیزاینی تکمیل کننده ای را در فضا ایجاد می کند ، و اگر به دنبال فضای دیگری برای قرار دادن

وسایل هستید می توانید از مدل صندوقچه ای استفاده نمائید .


استفاده از گلدان ، فلاورباکسی ، قاب عکس های شخصی و تابلو در زیبایی اتاق موثر است ، اگر دیوار بالایی تخت را با یک تابلو و

یا تنها یک قاب عکس تزئین می کنید ، ترجیحا آن تابلو را پهن انتخاب کنید .

ولی اگر می خواهید از تعداد تابلوهای بیشتری برای تزئین دیوار استفاده کنید ، مناسب تر است که از تابلوهای با عرض کم و ارتفاع زیاد استفاده کنید .


در مجموع فضایی متناسب با روحیه و علاقه مندی های خود به وجود بیاورید و از هر آنچه فکر می کنید حالتان را عوض می کند استفاده کنید . ما هم در کنار شما به این امر کمک می کنیم .


پیگیری سفارش

‎ تیم ما آماده است تا از طریق راه های ارتباطی شما را راهنمایی کند


0919-0402702
 gw.team
greenwteam@yahoo.com

در اینستاگرام می توانید از وقایع روزمره با اطلاع شوید

و به خاطر داشته باشید همراهان در اینستاگرام همواره

پس از سفارش محصول یا  دریافت خدمات هدیه ای

از سوی مجموعه دریافت می کنند

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل